Całodobowe centrum fotografii i informacji
 
Centum24

Nasz zespół

Daria

Utalentowana fotografka i redaktorka. Pracuje z nami od wielu lat redagując najlepsze posty na naszej stronie. Na co dzień zajmuje się fotografią. Jej prace można spotkać na wielu stronach polskich magazynów. Jako nastolatka zasłynęła z publikacji artykuły o technice robienia zdjęć portretowych bez używania specjalnych filtrów i nakładek. Był to jeden z najlepiej napisanych poradników, który bardzo rozwinął umiejętności wielu fotografów. Uczyła się w liceum o profilu chemia, lecz cały czas czuła, że jej powołaniem jest fotografia. Uczęszczała na studia fotografii w Elblągu, gdzie rozwijała swoją pasję do fotografowania artystycznego.

Sylwia

Autorka wielu tekstów publikowanych na naszej stronie. Najlepiej czuje się w tematyce stylizacji osób lub najróżniejszych przedmiotów takich jak: dodatki, meble itp. Od najmłodszych lat uczęszczała do szkół artystycznych co wykształciło u niej bogaty zmysł artystyczny. Najwięcej satysfakcji sprawia jej tworzenie. Do jej szerokich zainteresowań należy również grafika komputerowa. Doskonale odnajduję się wśród najnowszych nowinek dla grafików. Zajmowała się tworzeniem grafik dla wielu bajek oraz komiksów. Jej projekty można oglądać na pokazie sztuki w pałacu Jana Paderewskiego w Elblągu.

Sławomir

Wyśmienity pisarz, publicysta i fotograf. Publikuje teksty zawierające poradniki pomagające w życiu. Jego poradniki cieszą się dużą popularnością. Podobnie jak reszta naszego zespołu fotografią zajmuje się od dziecka. Jego rodzice pragnęli, aby Sławomir został malarzem, ale miał inne plany. Zawsze biegał z aparatem fotografując wszystko co było dla niego ciekawe. Jedną z niezwykłych cech jest cierpliwość i wyczekiwanie na odpowiedni moment na zrobienie fotografii, co bardzo pomaga w jego hobby, czyli fotografowaniu zwierząt podczas ich naturalnych

Secured By miniOrange