Pięknie przycięte drzewa na posesji

Od dawna żona suszyła mi głowę o przycięcie drzew, ale nie znalazłem czasu, żeby się tym zająć. Miałem masę innych obowiązków i te drzewa przecież mogły poczekać. Żona jednak była coraz bardziej stanowcza i wiedziałem, że nie mam wyjścia.

Wynajęcie pracownika do przycięcia drzew

przycinanie drzew bydgoszczOczywiście z uwagi na całkowity brak czasu nie mogłem sam zająć się tymi drzewami, dlatego wpadłem na pomysł, żeby zatrudnić jednego ze swoich pracowników, który wykona dla mnie przycinanie drzew Bydgoszcz była blisko, to mogłem go przywieźć na teren swojej posesji. Był to Bartek, mój najlepszy pracownik. Zadzwoniłem do niego i zapytałem, czy ma czas, bo chciałem go wynająć do prac w ogrodzie. Wyjaśniłem, że jest kilka drzew do przycięcia i temat jest pilny. Dobrze trafiłem, ponieważ Bartek miał wolny weekend i ucieszył się z możliwości dodatkowego zarobku. Bartek miał swój sprzęt do przycinania drzew i własny transport. Obiecałem mu dodatkowo zwrócić koszty dojazdu. To był świetny fachowiec i wiedziałem, że wszystkie drzewa dobrze przytnie. W weekend akurat nie było mojej żony, to nie musiałem mówić jej, że wynająłem pracownika do przycięcia drzew. Bartek pojawił się już rano i od razu zabrał do pracy a ja w tym czasie swobodnie mogłem zająć się swoimi sprawami. Szybko się wyrobił i dokładnie przyciął wszystkie drzewa na mojej posesji. Zapłaciłem mu więcej niż się umówiliśmy, ponieważ byłem bardzo zadowolony z jego pracy. Mogłem być spokojny, że żona już mi odpuści ten temat.

Kiedy żona wróciła w niedzielę do domu, to była pod wrażeniem, że drzewa w końcu zostały przycięte. Po gałęziach nie było ani śladu, bo Bartek zostawił po sobie porządek. Częściej będę korzystał z jego pomocy, bo to świetny fachowiec, któremu można zaufać w każdej sytuacji.