Pięknie udekorowana sala weselna

Otworzyłam własną salę weselną, ponieważ wiedziałam, że był popyt na takiego usługi i koszt inwestycji dość szybko mi się zwróci. Postawiłam na nowoczesność i tak się właśnie prezentowała moja sala weselna. Wiedziałam, że będzie nią bardzo duże zainteresowanie.

Subtelnie udekorowana sala weselna

dekoracje sali weselnej WarszawaSala jednak nie do końca mi się podobała. na stołach były jedynie białe obrusy i kwiaty w wazonie. Minimalizm w takiej sytuacji nie był wskazany, dlatego zaczęłam przeglądać w internecie, jakie były dostępne dekoracje sali weselnej Warszawa była miastem, gdzie znajdowała się hurtownia oferująca dekoracje dla sal weselnych i tam właśnie się wybrałam. Najbardziej spodobało mi się, że w hurtowni były stoły już udekorowane, które miały służyć prezentacji. Dzięki temu mogłam wybrać konkretne dekoracje i już wiedziałam, jak będą się prezentowały. Stawiałam na subtelność, ponieważ nie chciałam z dekoracjami przesadzić, ponieważ wtedy wcale sala weselna nie prezentowałaby się dobrze. Wybrałam dekoracje w kolorze białym i różowym. Były to najczęściej wybierane dekoracje a kolorystyka zdecydowanie mi odpowiadała. Wybrałam uważnie każdy element dekoracji i kiedy wróciłam do swojej restauracji, to od razu poszłam na salę weselną, żeby ją udekorować. Stoły od razu pięknie się prezentowały a kolorowe kwiaty w wazonach dodawały temu miejscu niesamowitego uroku. Poza stołami, udekorowałam resztę sali i wszystko dzięki temu stanowiło idealną całość. Poradziłam sobie z tym zadaniem wręcz znakomicie.

Sala weselna była chętnie wynajmowana i dwa razy w tygodniu odbywały się w niej imprezy. Koszty względem innych takich miejsc były dość przystępne i to wpłynęło na tak duże zainteresowanie. To była dobra inwestycja i dobrze zrobiłam decydując się na nią.