Popularne sekatory Felco

 

Każdego roku w sezonie jesiennym i wiosennym, w ogrodach i na działkach praca wre. To czas porządków, sadzenia i sprzątania. Do tego typu prac, potrzebne są specjalne sprzętu, dzięki którym na przykład sprawnie przytniemy żywopłot.

Do czego służy sekator Felco?

sekatory felcoFirma Felco działa na polskim rynku od wielu lat i jest cenionym producentem sprzętu ogrodniczego i działkowego. Osoby, które uprawiają ogródek, lub sadzą przeróżne rośliny ozdobne, muszą mieć odpowiednie narzędzia do plewienia, podlewania, przycinania, czy sadzenia. Jednym z obowiązkowych elementów są sekatory Felco, które są niezastąpione przy przycinaniu żywopłotu, gałęzi drzew, czy kwiatów. Są to pewnego rodzaju nożyce, ze specjalnie wyprofilowanymi ostrzami i uchwytem. Sekatorem możemy także przycinać kable, druciki, czy sznurki. Po podstawowych modeli należą sekatory do winorośli, sadzonek, owoców, czy kwiatów. Są one wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, która jest odporna na szkodliwe czynniki atmosferyczne. Wszystkie modele są lekkie i posiadają idealnie wyprofilowaną rączkę do trzymania, dzięki czemu z łatwością przecinamy nawet grube gałęzie. Uchwyty do trzymania są wykonane z kutego aluminium, na które producent daje dożywotnia gwarancję. Wszystkie sekatory są produkowane w taki sposób, aby można było wymienić każdą część w razie zepsucia, dzięki czemu oszczędzamy na zakupie nowego sprzętu. W sprzedaży znajdziemy sekatory o małych rozmiarach do dłoni, ale także specjalne na długich, teleskopowych kijach.

Produkty firmy Felco możemy znaleźć na stronie internetowej producenta, lub w zaprzyjaźnionych sklepach ze sprzętem ogrodniczym. Ich sprzedaż z roku na rok rośnie, ponieważ posiadają wysoką jakość i są niezawodne, a przy tym niewiele kosztują.