Wprowadzenie do firmy kopert z nadrukiem

Zdecydowałem się na firmę windykacyjną, bo były takie czasy, że branża miała szanse rozwoju. Dlatego wykorzystałem odpowiedni moment. Na początku zatrudniałem zaledwie kilka osób, ale wiedziałem, że firma ma ogromne szanse rozwojowe.

Listy wysyłane w kopertach firmowych

koperty firmowe z nadrukiemZ łatwością udało mi się zdobyć klientów, z którymi współpracowałem na stałe. Dzięki temu w firmie wprowadziłem odpowiedni system do obsługi wierzytelności. Do dłużników wysyłane były każdego dnia pisma, wezwania do zapłaty i ugody. Dlatego wpadłem na pomysł, żeby zamówić koperty firmowe z nadrukiem, bo było to profesjonalne. Moja firma stawała się coraz większa i znana na rynku, dlatego uznałem, że wysyłanie pism w zwykłych kopertach nie jest odpowiednie. Znalazłem firmę, która zajmowała się produkcją kopert z nadrukiem i zleciłem im wykonanie tysiąca sztuk kopert firmowych. Na kopercie przede wszystkim musiała znajdować się nazwa firmy oraz ogólny numer telefonu. Takie dane były niezbędne nie tylko dla dłużnika, który chciał nawiązać kontakt, ale również dla potencjalnych klientów mojej firmy, których z każdym miesiącem przybywało. Gotowe koperty z nadrukiem pojechałem odebrać osobiście, ponieważ chciałem sprawdzić jak nadruk wyszedł. Byłem zachwycony i zarazem dumny, że moja firma będzie wysyłała korespondencję w tak profesjonalnych kopertach. Nie była drobnostka, ale ważna kwestia, która ma ogromny wpływ na postrzeganie mojej firmy na rynku. Pracownicy również byli zachwyceni kopertami.

Zdecydowałem się także na używanie papieru firmowego. Owszem, na pismach zawsze była postawiona pieczątka, ale był to zwykły biały papier, który nie prezentował się należycie. Nowy, firmowy papier zdecydowanie podwyższał prestiż mojej firmy, co miało ogromne znaczenie.