Wykonanie nadruków weselnych na butelkach

Mimo iż jestem organizatorem przyjęć weselnych od dwóch lat, pierwszy raz spotkałam się z pomysłem wykonania nadruków na weselnych butelkach. Miał to być sposób na personalizowany prezent dla zaproszonych gości oraz podziękowania świadkom.

Organizacja wesela: nadruki na butelkach

butelki weselne z nadrukiemPracując jako wedding planner jestem przygotowana na najbardziej wymagające pomysły moich klientów, czyli przyszłych nowożeńców. W zeszłym roku zgłosiła się do mnie para, która chciała podziękować gościom za przybycie buteleczkami wypełnionymi samodzielnie robionymi nalewkami. Chcieli jednak, aby te prezenty były spersonalizowane. Wspólnie zdecydowaliśmy więc, że zamówimy butelki weselne z nadrukiem. Nadruk stanowiły złote inicjały Pary Młodej zamknięte w sercu. Całości dopełniała data ślubu oraz napis „Zdrowie Młodej Pary”. Dodatkowo do butelek zostały przymocowane karteczki z nazwą nalewki i zabawny wierszyk, który zachęcał do wypicia zawartości i wzniesienia toastu za Młodych. Pierwsza część buteleczek została zrealizowana już jakieś 2 miesiące przed ślubem. Kiedy Młodzi je zobaczyli, wpadli w zachwyt. Szybko zdecydowali się wykonać również butelki dla świadków oraz kilka dodatkowych, które były przeznaczone jako nagrody w konkursach prowadzonych przez wodzireja podczas wesela. Na szczęście udało się zdążyć ze wszystkim na czas! Muszę przyznać, że reakcje obdarowanych przerosły moje najśmielsze oczekiwania – goście byli oczarowani. Mimo iż zawartość butelki zostanie wypita, będą mieli bardzo miłą pamiątkę w postaci buteleczki.

Narzeczonym, którzy nie mają pomysłu na prezenty dla gości zawsze będę polecać buteleczki z weselnymi nadrukami. Nawet jeśli nie będą zawierać samodzielnie wykonanych trunków, z pewnością będą one miłym prezentem, a także sympatyczną pamiątką dla przybyłych gości.